KOŻUCH Piotr

KOŻUCH Piotr BIOGRAFIA

Św. Marcin

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:44 x 31,7 x 2 cm
50,5 x 39 x 3,5 cm (wymiary z autorską oprawą)
Sygnowana na odwrocie ołówkiem: "Kożuch | Piotr | Paszyn 120"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Mariana Włosińskiego.