NIZIŃSKI Piotr

NIZIŃSKI Piotr BIOGRAFIA

Wiejska droga

Technika:olej, tektura
Wymiary:19,5 x 47 cm
24,5 x 52,3 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "P. NIZIŃSKI"