HADZIEWICZ Rafał

HADZIEWICZ Rafał BIOGRAFIA

Portret Błażeja Głowackiego

Technika:olej, płótno
Wymiary:61 x 50 cm
Opisany na odwrocie: "Błażej Głowacki w 67 ro: ży: swego | [nieczytelne] Anastazyi z Głow | [nieczytelne] p Raf. Hadziewicz"
Obraz po historycznej konserwacji; widoczne uzupełnienia malatury.