HADZIEWICZ Rafał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret Błażeja Głowackiego |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 61 x 50 cm |
| Opisany na odwrocie: "Błażej Głowacki w 67 ro: ży: swego | [nieczytelne] Anastazyi z Głow | [nieczytelne] p Raf. Hadziewicz" Obraz po historycznej konserwacji; widoczne uzupełnienia malatury. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |