KOWALSKI Rafał
| Tytuł: | Gra (1989) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 70 x 80 cm 79,5 x 89 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Rafał Kowalski" Opisany na odwrocie: "RAFAŁ Kowalski | GDAŃSK 1989 | „gra” " | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Tytuł: | Gra (1989) |
| Technika: | olej, płótno |