KOWALSKI Rafał

KOWALSKI Rafał
KOWALSKI RafałKOWALSKI RafałKOWALSKI Rafał
Tytuł:Gra (1989)
Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 80 cm
79,5 x 89 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Rafał Kowalski"
Opisany na odwrocie: "RAFAŁ Kowalski | GDAŃSK 1989 | „gra” "
Cena wywoławcza:2400 zł
złóż zlecenie