ZIEMSKI Rajmund

ZIEMSKI Rajmund BIOGRAFIA

Kompozycja (1960)

Technika:akwarela, gwasz, tusz, papier
Wymiary:68,5 x 99 cm (w świetle passe-partout)
75 x 105 cm (z passe-partout)
Sygnowany i datowany p.d.: "R. ZIEMSKI | 10-V-60"
P.d. dedykacja autorska z 1961 roku [słabo widoczna].