ZIEMSKI Rajmund BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kompozycja (1960) |
| Technika: | akwarela, gwasz, tusz, papier |
| Wymiary: | 68,5 x 99 cm (w świetle passe-partout) 75 x 105 cm (z passe-partout) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "R. ZIEMSKI | 10-V-60" P.d. dedykacja autorska z 1961 roku [słabo widoczna]. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |