BONCZAR Renata

BONCZAR Renata BIOGRAFIA

W drodze do… (1995)

Technika:olej, płyta
Wymiary:30 x 30 cm
43,5 x 43,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "RENATA BONCZAR"
Opisany na odwrocie: "RENATA BONCZAR | W DRODZE DO… | olej, płyta | 30 x 30 1995"