BREITENWALD Roman

BREITENWALD Roman BIOGRAFIA

Na zwiadach

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
64,2 x 84,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "RBreitenwald"