BREITENWALD Roman

BREITENWALD Roman BIOGRAFIA

Patrol na postoju

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
83,5 x 103,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "RBreitenwald"
Widoczne lekkie pofalowanie podłoża (l.g., p.d.).