BREITENWALD Roman

BREITENWALD Roman BIOGRAFIA

Ułan na patrolu

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
72 x 93 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "RBreitenwald"