BREITENWALD Roman

BREITENWALD Roman BIOGRAFIA

Bryczka

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
58,4 x 78 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "RBreitenwald"