BREITENWALD Roman

BREITENWALD Roman BIOGRAFIA

Dwukonka - wyjazd z miasteczka

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 79,5 cm
81 x 99,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "RBreitenwald"