BREITENWALD Roman

BREITENWALD Roman BIOGRAFIA

Roztopy

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 79,5 cm
74 x 94 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "RBreitenwald"