BREITENWALD Roman

BREITENWALD Roman BIOGRAFIA

Konie na wiosennej łące

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 70 cm
64,5 x 85 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "RBreitenwald"
Widoczne zabrudzenie malatury.