ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Portret kobiety z różą (1990)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:129 x 80 cm
132,5 x 82,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie