ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Portret kobiety z szalem (2011)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
119 x 89 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: “RZ | 11”
Autorski opis na odwrocie.