ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Jej portret (2002)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
113,2 x 83,6 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: “RZ | 02”
Autorski opis na odwrocie.