ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Portret kobiety we wnętrzu (1987)

Technika:olej, płótno
Wymiary:116 x 97 cm
Opisany na odwrocie: "’‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ I ‧ 1987 ‧"