ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Portret kobiety z aleją w tle (2002)

Technika:olej, płótno
Wymiary:120 x 80 cm
143 x 103,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.g.: "‧ R‧Z ‧ | ‧ 02 ‧"
Opisany na odwrocie: "R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 2002 ‧ OLEJ ‧"