ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret w zieleni (1989) |
| Technika: | akryl, płótno |
| Wymiary: | 110 x 80 cm |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ III ‧ 1989 ‧ AKRYL ‧ | ‧ 9 ‧" "W malarstwie poszukuję prostoty i harmonii oraz piękna duchowego człowieka. Oczywiście, mam swoje inspiracje, swoich mistrzów takich jak Leonardo, Rafael, Botticelli czy Modigliani. Sztuka tych artystów formowała moją postawę twórczą." ~ Roman Zakrzewski, 2010 r. [Źródło: archiwum własne artysty] | |