ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Portret jedynej z kobiet (2001)

Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 50 cm
87 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany p.g.: "‧R‧Z‧ | ‧01‧"
Opisany na odwrocie: "‧R‧ZAKRZEWSKI‧ | ‧2001‧OLEJ‧"