ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Portret kobiety w błękitnym szalu (2009)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
117 x 87 cm (z oprawą)
Sygnowany l.g.: "‧ RZ ‧ | ‧ 09 ‧"
Opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 2009 ‧ OLEJ ‧"