ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret z rumieńcem (1996) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 115 x 75 cm 118 x 78 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "‧R‧Z" Opisany na odwrocie: "R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 1996 ‧ OLEJ ‧" Na odwrocie opis autorski z adresem. Zapraszamy do lektury artykułu na temat malarstwa Romana Zakrzewskiego w kontekście rynku sztuki [ZOBACZ] | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |