ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Portret z rumieńcem (1996)

Technika:olej, płótno
Wymiary:115 x 75 cm
118 x 78 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "‧R‧Z"
Opisany na odwrocie: "R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 1996 ‧ OLEJ ‧"
Na odwrocie opis autorski z adresem.

Zapraszamy do lektury artykułu na temat malarstwa Romana Zakrzewskiego w kontekście rynku sztuki [ZOBACZ]