ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Portret w letniej sukience (2008)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
117 x 87 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "‧ R‧Z ‧ | ‧ 08 ‧"
Opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 2008 ‧ OLEJ ‧"

Zapraszamy do lektury artykułu na temat malarstwa Romana Zakrzewskiego w kontekście rynku sztuki [ZOBACZ]

SPRZEDAŻ WARUNKOWA