ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Portret kobiety z perłami (1996)

Technika:olej, płótno
Wymiary:61 x 46 cm
64,5 x 49,3 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 1996 ‧ OLEJ ‧"