ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Portret kobiety z kwiatem (1996)

Technika:olej, płótno
Wymiary:92 x 65 cm
95,5 x 68,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "‧ R ‧ Z ‧"
Opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 1996 ‧ OLEJ ‧"