ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Portret kobiety z lustrem (2000)

Technika:olej, płótno
Wymiary:120 x 80 cm
134,5 x 94,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.g.: "‧ R‧Z ‧ | ‧ 00 ‧"
Opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 2000 ‧ OLEJ ‧"