ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Kobieta z niebieską chustą (2004)

Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 60 cm
92 x 72 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: "‧ R ‧ Z ‧ | ‧ 04 ‧"
Opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 2004 ‧ OLEJ ‧"