ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Zamyślona (2014)

Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 38 cm
69 x 52,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "‧ R ‧ Z ‧ | ‧ 14 ‧"
Opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 2014 - OLEJ ‧"