ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Kobieta z kwiatem (1996)

Technika:olej, płótno
Wymiary:92 x 65 cm
107 x 80 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "‧ RZ ‧ | 96"
Opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 1996 ‧ OLEJ ‧"

REKORD SPRZEDAŻY NA RYNKU SZTUKI