ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Portret kobiety z broszką (1997)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
103,5 x 74 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "‧ RZ ‧ | ‧ 97 ‧"
Opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 1997 ‧ OLEJ ‧"