ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Kobieta z kokiem (1987)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:65 x 46,5 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ |
‧ IX ‧ 1987 ‧ AKRYL ‧ | ‧ 26 ‧ "