ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Portret kobiety na szarym tle (1987)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:73,5 x 54 cm
87 x 68 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ VII ‧ 1987 ‧ AKRYL ‧"