ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Kobieta na bordowym tle (1987)

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 50 cm
74 x 59 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ XII ‧ 1987 ‧ OLEJ ‧ | ‧ 36 ‧"