ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Zamyślona (1985)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100,5 x 73,5 cm
112,8 x 85,7 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "‧ ROMAN ‧ | ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ II ‧ 1985 ‧"