LIPEŻ Romana

LIPEŻ Romana BIOGRAFIA

Jesienny pejzaż (1960)

Technika:olej, tektura
Wymiary:28,5 x 40,5 cm
33,5 x 45,5 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: "Lipeż 1960"