FABIJAŃSKI Rudolf Erazm

FABIJAŃSKI Rudolf Erazm BIOGRAFIA

Zamek w Żółkwi (1888)

Technika:olej, tektura
Wymiary:27,3 x 37,5 cm
35 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Fabijański 1888"
Opisany na odwrocie: "ZAMEK W ŻÓŁKWI." oraz ołówkiem "Zamek w Żółkwi"
Lokalnie widoczne drobne zadrapania malatury.