PAPROCKI Ryho

PAPROCKI Ryho BIOGRAFIA

Kwadratura trójkątnego koła (1996)

Technika:olej, płótno
Wymiary:46,5 x 55,5 cm
51 x 61 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "RYHO PAPROCKI 96"
Opisany na odwrocie: "RYHO PAPROCKI | KWADRATURA TRÓJKĄTNEGO KOŁA | OLEJ 46 x 55 1996/415"