PAPROCKI Ryho

PAPROCKI Ryho BIOGRAFIA

Tetraptyk abstrakcyjny (2014)

Technika:technika własna, deska
Wymiary:27,5 x 27 cm (każdy)
55 x 55 cm (całość)
Sygnowany i datowany na każdej z czterech części: "R’14"
Kompozycja składa się z czterech osobnych części złączonych obecnie na jednej płycie.