WOŹNIAK Ryszard

WOŹNIAK Ryszard
WOŹNIAK RyszardWOŹNIAK RyszardWOŹNIAK Ryszard
Tytuł:Jacht - Spirit of the North (1990)
Technika:olej, płótno
Wymiary:75 x 75 cm
81,5 x 81,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "19 RTS 90"
Opisany na odwrocie: "19. R. Woźniak 90 | olej 75 x 75 | Jacht Spirit of the | North (UK) | RTS"
Na odwrocie nalepki autorskie.
Cena wywoławcza:1600 zł
złóż zlecenie

Ryszard Woźniak urodził się w 1956 roku. Ukończył studia w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni Stefana Gierowskiego.