WOŹNIAK Ryszard
| Tytuł: | Jacht - Spirit of the North (1990) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 75 x 75 cm 81,5 x 81,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "19 RTS 90" Opisany na odwrocie: "19. R. Woźniak 90 | olej 75 x 75 | Jacht Spirit of the | North (UK) | RTS" Na odwrocie nalepki autorskie. | |
| Cena wywoławcza: | 1600 zł |