ZAJĄC Ryszard

ZAJĄC Ryszard BIOGRAFIA

Portret w kapeluszu (1973)

Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 54 cm
82 x 62,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "R | ZA | 73"
Opisany p.g.: "BAX"
Opisany na odwrocie: "RYSZARD ZAJĄC | PORTRET W KAPELUSZU | BAX | 73 x 54 | 1973"
Lokalnie widoczne spękanie malatury.