DALI Salvador BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Leda Atomica |
| Technika: | litografia, papier, ed. 37/300 |
| Wymiary: | 58 x 43 cm (wymiary grafiki) 76 x 55 cm (wymiary arkusza) 79 x 58,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowana ołówkiem p.d.: "Dali" Opisana ołówkiem l.d.: "37/300" Grafika opatrzona suchą pieczęcią artysty (l.d.). | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |