DALI Salvador

DALI Salvador BIOGRAFIA

Leda Atomica

Technika:litografia, papier, ed. 37/300
Wymiary:58 x 43 cm (wymiary grafiki)
76 x 55 cm (wymiary arkusza)
79 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowana ołówkiem p.d.: "Dali"
Opisana ołówkiem l.d.: "37/300"
Grafika opatrzona suchą pieczęcią artysty (l.d.).