HIRSZENBERG Samuel BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Capri (1901) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 40,5 x 61,5 cm 57,3 x 78,3 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.g.: "S. Hirszenberg - Capri - 1901" Na odwrocie l.śr. fragment historycznej metki wystawowej z 1908 r. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |