TOMAN Sławomir BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Color copy painting (2008) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 70 x 105 cm |
| sygnowany na odwrocie: "TOMAN'S | "COLOR COPY PAINTING" | OIL | 2008 | 70 x 105 cm" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |