JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Skaliste wybrzeże Capri (1921)

Technika:gwasz, tektura
Wymiary:32,5 x 33,5 cm
39,5 x 41 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S. Jaxa | 1921"
Praca posiada pojedynczy ubytek farby (l.d.)