JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Widok z Orłowa (1927)

Technika:gwasz, tektura
Wymiary:26 x 40 cm
35 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1927"