JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Wybrzeże bałtyckie (1934)

Technika:gwasz, tektura
Wymiary:51 x 97,5 cm
73,5 x 120 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1934"