JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Łodzie na brzegu Bałtyku (1934)

Technika:gwasz, pastel, tektura
Wymiary:25 x 35,2 cm
39 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1934"