JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Połów (1923)

Technika:gwasz, akwarela, tektura
Wymiary:34,5 x 51 cm
54 x 70 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1923"