JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Łodzie rybackie na morzu

Technika:gwasz, akwarela, karton naklejony na tekturę
Wymiary:35 x 50 cm
49,5 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S Jaxa"