JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Przystań w Wenecji z widokiem na wyspę Giudecca (1913)

Technika:olej, płótno
Wymiary:49 x 39 cm
60 x 50 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1913"
Na blejtramie metka autorska z opisem obrazu.
Na blejtramie dwie pieczęcie krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz.
Przy dolnej krawędzi górnej belki blejtramu widoczne niewielkie spękania malatury.