JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przystań w Wenecji z widokiem na wyspę Giudecca (1913) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 49 x 39 cm 60 x 50 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1913" Na blejtramie metka autorska z opisem obrazu. Na blejtramie dwie pieczęcie krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz. Przy dolnej krawędzi górnej belki blejtramu widoczne niewielkie spękania malatury. | |